Posted by admin | Październik - 7 - 2016 | Komentowanie nie jest możliwe

Wielowątkowa zabawa komunikacyjna to oczywiście kluczowy element spełniającego potrzeby klienta treningu przywódczego czy wydarzenia edukacyjnego. Z tego też powodu kierownicy projektów szkoleniowych potrafią przeznaczyć naprawdę sporo dni nad stworzeniem udanej symulacji. Potem próbują opatentować utwór tak by potem zarabiać na prawach autorskich. Przychody z tego typu działalności potrafią w wielu wypadkach dochodzić do czterystu tysięcy złotych w skali roku. Choć co prawda należy odjąć podatek. Ale i tak to są spore pieniądze. Na tyle są to duże kwoty, że wielu szkoleniowców w naszym kraju kształtuje swoje przychody jedynie z certyfikowania i licencjowania.
W forum dyskusyjnym Goldenline jest prowadzona obecnie gorąca dyskusja w której menedżerowie HR spierają się w temacie potencjalnego ale oczywiście nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Rozmowy zaintersowanych mają miejsce w pokoju czata dedykowanego opiniom o konsultantach Training Partners
Poruszane kwestia rozedrgały emocje debatujących kadrowców. Każda osoba ma na podstawie kilku zdań wyrobione zdanie. Poruszane są kwestie przewodu w sądzie. Rekomendujemy samemu wyrobić sobie zdanie na podstawie tej dyskusji.
Swoją drogą – kwestia praw autorskich materiałów konferencyjnych jest stary jak historia i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Wykładowcy organizujący szkolenia menedżerskie, konferencje sprzedażowe czy coaching mają ciężki orzech do zgryzienia. Także doświadczenia innych krajów nie nasuwają jednoznacznych rozstrzygnięć.
Zapraszamy do wyrażania własnych opinii.
Kredyt pozabankowy
Usługi księgowe
Biuro rachunkowe
Ekonomia

Pozostałe artykuły tematyczne:

Comments are closed.